Yeni bir felsefe yeni bir yaşam biçimi : The Central Palace

thecentralpalace

Tarihin Geç Osmanlı tarzı, bugünün modern yaşam felsefesiyle birleşti ve İstanbul Central Palace’da yeniden hayat buldu. Günün koşullarından kaynaklanan stresli , sağlıksız yaşam biçmini kapısı dışında bırakan Central Palace Oteli, özgün tarzıyla sağlığınıza, huzurunuza ve mutluluğa ev sahipliği yapıyor; konfor ve güzelliği alkol ve asitli içecekler barınndırmayan wellness anlayışıyla yeniden tamımlıyor.

İstanbul’un hatta Avrupa’nın en lüks, en sağlıklı ve en iyi otel odalarını Aralık 2003 tarihi itibariyle misafirlerinin beğenisine sunmaya başlayan The Central Palace Oteli, sınırsız hizmet ve maksimum misafir memnuniyetini hedefleyen anlayışını; çağımızın yarattığı stres, yorgunluk ve sağlıksız yaşam şartlarından dolayı artık bir ihtiyaç haline gelen Wellness Felsefesi ile birleştirerek bir ilke imza atıyor. Otelin kuruluş amacı; misafirlerine sadece konforlu ve kaliteli bir konaklama değil, bunun yanında sağlıklı, huzurlu ve mutlu bir konaklama imkânı yaratmak.

The Central Palace Oteli, İstanbul’un kalbinde kültür, sanat, eğlence, alışveriş, kongre ve seminer merkezi olarak; yalnız Türkiye’de değil, tüm dünyada tanınan Taksim’de, Lamartin Caddesi’nde yer alıyor. Dış yapısı itibariyle tarihi hüviyeti korunan otel binasının içi de Geç Osmanlı tarzı detaylar ile zenginleştirilmiş ve estetik bir görünüş kazandırılmış.

The Central Palace Oteli, hedef olarak en iyi olmayı ve en iyiyi sunmayı seçmiş. Hedefleri doğrultusunda Wellness Felsefesine uygun olarak dizayn edilen ve genişlikleri 40 ila 90 m2 arasında değişen ferah odaların konaklama bölümünde yerler, tamamen parke ile döşeli olup her odada çalışma masası, internet bağlantısı, air condition, mini bar, direk hat telefon ve uydu yayınlı tv bulunuyor. Banyo kısmı tamamen mermer ile kaplı olup tüm banyolarda jakuzı, buhar banyosu (steambath) ve basınçlı su ile sırt masajı yer almakta. Özel odalarda bunlara ilave olarak; plazma tv, mutfak veya güneşlenme terasları bulunuyor.

15 adedi birbiriyle bağlantılı (connected) olma özelliğine sahip, toplam 49 otel odası, 4 suite ve 2 kral dairesinden oluşan The Central Palace; Türk hamamı, sauna ve spor salonlarından oluşan Wellness Center ile felsefesine uygun hizmetleri takdirinize sunuyor.

Dilerseniz, Osmanlı motifleriyle işlenmiş Türk hamamında banyo keyfi yaşayabilir, isterseniz saunada günün yorgunluğunu atabilirsiniz.

Ekolojik mutfak…

Açık büfe ve AlaCart olarak hizmet veren restoranlarda; özel olarak, özenle hazırlanan sağlıklı gıdalar; tamamen doğal, taze sıkılmış, 40’tan fazla meyve suyu çeşidi misafirlerin damak tadına sunuluyor. ‘Wellness’ anlayışı doğrultusunda buharda pişirilen taze sebze yemeklerinden oluşan zengin mutfağı, sağlığı ve lezzeti bir arada sunuyor. Otelin mutfağı; misafirlere sağlıklı ürünleri, sağlıklı pişirme yöntemleri ile sunabilmek için özel olarak hazırlanmış. Buharda pişirilerek hazırlanacak sebzeler de dâhil olmak üzere otelde kullanılacak tüm gıda maddeleri tamamen ekolojik (doğal ve hormonsuz) ürünlerden oluşuyor ve altı değişik Wellness mönü seçeneği ile mevsim şartlarına göre misafirlerin damak tadına sunuluyor.

Toplantı ve seminer faaliyetleriniz için en modern teknoloji ile hazırlanmış toplantı salonları ve otelin en üst katında yer alan, açık hava toplantı taleplerine uygun olarak hazırlanmış, çok amaçlı panoramik İstanbul manzaralı kış bahçesi ile hizmet verilmekte

Benzer konular

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir