Business’tan Fitness’a

businnes

Grand Cevahir Otel ve Kongre Merkezi iş toplantılarından kongrelere, ürün tanıtımlarından bayi toplantılarına, çeşitli sosyal buluşmalara kadar binlerce kişilik organizasyonlarda en mükemmeli sunmak için tasarlanmış. Türkiye’nin ilk 5 yıldızlı kongre oteli, bünyesinde Avrupa’nın en büyük balo salonunu da barındırıyor.

Türkiye’nin ilk 5 yıldızlı kongre oteli Grand Cevahir Otel ve Kongre Merkezi, 5 yıldızlı teknolojiyi, 5 yıldızlı konforla buluşturuyor. Avrupa’nın en büyük balo salonuna sahip olan Grand Cevahir Otel 2002 yılından bu yana hizmet verirken Deliz Restaurant, Sultan Restaurant ve değişik kapasitedeki salonlarında yerli ve yabancı mutfakların seçkin lezzetlerini tadabileceğiniz ortamlar sunuyor.

Grand Cevahir Otel’ de 4 presidential suite, 7 executive corner suite, 4 non-smoking suite, 36 corner suite, 270 standart oda ve 2’si özürlüler için olmak üzere toplam 323 oda bulunuyor.

24 saat oda servisi, bebek bakıcısı, kuaför, kuru temizleme servisi, UPS (Kesintisiz güç kaynağı), özel güvenlik sistemleri, 1000 araç kapasiteli kapalı otopark, otelin misafi rlerine sunduğu ayrıcalıklardan.

Avrupa’nın en büyük balo salonu

Toplam 2.500 metrekare alanı ve 8,65 metre tavan yüksekliği ile Cevahir Balo Salonu, Avrupa’nın en büyük kolonsuz balo salonu olma özelliğini taşıyor. 2000 kişilik oturmalı, yemekli davet, 3000 kişilik tiyatro düzeni kapasitesi, üçe bölünebilme özelliği, 310 metrekare sahnesi ile salon, 5000 kişilik kokteyl düzenleme imkanı sağlıyor. Asansörlü salon, barkovizyon, kulaklık, infrared, robotlu ışık sistemleri, tercüme odaları, canlı yayın ve tüm dünyaya video konferans imkanı, otel odalarındaki TV’lere canlı bağlantı, kongre salonu ile ortak ses-görüntü aktarımı ve sahnede araç show imkanı donanımlarına sahip.

Son teknoloji ile kusursuz donanım

1013 Kişilik kapasitesi ile Türkiye’deki en büyük Otel Kongre Salonu olma özelliğini taşıyan Cevahir Oditoryum da her türlü organizasyon için en yeni teknolojiler ile donatılmış. Aynı anda 3 farklı dilde çeviri (simultane) imkanı sunan sistemler, 1013 akustik özellikli Fiqueras koltuklar, sahnede araç show imkanı, sanatçı kulisleri, dinlenme odaları, Oditoryum etrafında 8 adet toplantı salonu, iki adet basın-yayın odası, 2000 metrekare fuayelerde fuar ve sergi imkanı,kolonlardan standlar için enerji imkanı, görüntü ve ses sistemleri, elektrik kumandalı sahne perdeleri ve 1000 araçlık kapalı otoparkı ile Oditoryum, tiyatro, talkshow, dans gösterisi, seminer ve toplantılar için en ideal ortamı sunuyor.

Grand Cevahir Otel’de ayrıca tam 22 adet çok amaçlı toplantı salonu bulunuyor. Misafirlere toplantı boyunca özel servis ekibi eşlik ederken, yemekli özel toplantılar için VIP yemek salonları ve kahvaltı odaları hizmet vermekte.

Seçkin lezzet alternatifl eri Grand Cevahir Otel, seçkin lezzet arayanlar için de hoş alternatifler sunuyor. Otel içerisinde yer alan 150 kişilik Sultan Restoran’ın deneyimli şefl erinin elinden, Meksika, İtalyan ve Türk mutfaklarının lezzetli örneklerini tadabilirsiniz. Restoranda ayrıca 30 kişi kapasiteli VIP ve 40 kişilik bahçede servis bölümü de hazırlanmış. Akdeniz ve Türk mutfaklarının en leziz örneklerini sunan Deliz Restoran ise kahvaltı, öğle ve akşam yemeklerinde hizmet veriyor. İstanbul’un en kapsamlı açık büfesinin yer aldığı Deliz Restoran’da 400 kişilik yemek bölümünün dışında, 80 kişilik teras misafirlerin arzusuna sunulmuş.

Kahvaltılık ürünlerden özel yapım kurabiye ve pastalara, keklerden çikolatalara kadar geniş ürün yelpazesiyle Cevahir Patisserie otelin bir başka lezzet noktası.

Benzer konular

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir