Albayrak grubu Kalder ailesine katıldı

albayrak1

Albayrak Grup İnsan Kaynakları Koordinatörlüğü, Ali Doğan önderliğinde 2009 yılında Türkiye İnsan Yönetimi Derneği (PERYÖN) ile başlattığı kurumsal üyelik çalışmalarına Kalite Derneği (KalDer) üyeliği ile devam ediyor. İK Koordinatörlüğü, ‘Toplam Kalite Yönetimi ve EFQM Mükemmellik Modeli Türkiye Temsilcisi’ KalDer’le, 2014 yılı Mart ayı itibarı ile imzalanan protokolle üyelik sürecini tamamladı.

Kalite felsefesi uygulanacak

KalDer Genel Sekreteri Akın Alıkçıoğlu, geçtiğimiz günlerde Albayrak Grubu ziyaret ederek kurumsal üyelik sertifikasını Albayrak Grubu İnsan Kaynakları Koordinatörü Ali Doğan’a takdim etti. İK Koordinatörü Ali Doğan ziya- rette yaptığı konuşmada, Albayrak Grubu İK Koordinatörlüğü olarak KalDer ile başlatılan iş birliğinin temel amacının; Grup bünyesinde kalite felsefesini önemseyen ve uygulayan bir yapı oluşturmaya katkı sağlamak olduğunu söyledi.

Kalite daha da artacak

KalDer’e üyeliğin kaliteyi daha da artıracağına inandığını dile getiren Doğan şöyle devam etti;

“Birçok sektörde gerçekleştirdiğimiz yatırımlar- la, geçmişten bugüne ülkemize ve milletimize daha kaliteli hizmet verebilmek için sürekli geliştirdiğimiz vizyonumuza KalDer’in olumlu katkıları olacağını umuyoruz. Ayrıca Kalite Derneği’nin düzenli olarak organize ettiği eğitim, etkinlik, kongre, sempozyum ve paylaşım konferansları ile dış değerlendirme hizmetlerinden elde edeceğimiz yeni bakış açılarıyla kurumumuza fayda sağlamayı arzuluyoruz.”

Benzer konular

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir