Albayrak medya fuarlara çıkarma yaptı

mustafa

CNR Kitap Fuarı, Bursa Kitap Fuarı ve Cityscape Turkey gibi önemli fuarlara katılan Albayrak Medya ziyaretçilerin yoğun ilgisiyle karşılaştı. Albayrak Medya, Mart ayında gerçekleşen fuarlarda tüm markalarıyla birlikte yer aldı.

Albayrak Medya, 4-13 Mart tarihleri arasında CNR EXPO’da gerçekleşen CNR Kitap Fuarı’na katıldı. Yazarların okurlarla buluştuğu, sohbet ettiği ve bilgi alışverişi yaptığı fuarda yazarlarla okurlar bir araya geldi. Sıcak satış ve abonelik yapılan fuarda Albayrak Medya bütün dikkatleri üzerine topladı.

Albayrak Medya’ya kitap fuarlarında yoğun ilgi

Ziyaretçilerin ilgi odağı olan Yeni Şafak Gazetesi ve TVNET; ayrıca Derin Tarih, Derin Ekonomi, Nihayet, Lokma, Cins, Skyroad ve Gerçek Hayat dergilerinin yazarları okurlarla buluştu. Derin Tarih Genel Yayın Yönetmeni Mustafa Armağan ve Nihayet Dergi Genel Yayın Yönetmeni Fatma Barbarosoğlu okurlarıyla bir araya gelerek keyifli bir söyleşi gerçekleştirdiler.

CNR Kitap Fuarı’nın ardından 19-27 Mart tarihleri arasında gerçekleşen 14. Bursa Kitap Fuarı’na da Albayrak Medya tüm mecralarıyla birlikte katıldı. Burada da Yeni Şafak Gazetesi ve TVNET; Derin Tarih, Derin Ekonomi, Nihayet, Lokma, Cins, Skyroad ve Gerçek Hayat dergileri yazarları okurların yoğun ilgisiyle karşılaştı.

Cityscape Turkey’de Albayrak Medya’da yer aldı

24-26 Mart tarihleri arasında İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleşen Cityscape Turkey’de  Albayrak Medya’da üç markasıyla birlikte yer aldı. Dünya gayrimenkul sektörünün kalbinin attığı fuara Albayrak Medya, Yeni Şafak Gazetesi, TVNET, Derin Ekonomi mecralarıyla birlikte katılarak ziyaretçilerle buluştu.

Benzer konular

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir