Bilgi ve teknolojide Pakistan kardeşliği

bthaber4

Kısa bir süre önce Lahor kentinin Katı Atık Yönetimi işinin yarısını 7 yıl süre ile devralan grup şirketimiz Yeşil Adamlar Atık Yönetimi adına Albayrak Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Albayrak İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş ile Lahor’da, Ula-şım A.Ş’nin danışmanlığını yaptığı metrobüs hattının açılış töreninde hazır bulundu. Lahor Başbakanı Şerif açılışta Türk şirketlerinin ülkeye ürün, teknoloji ve hizmet satarak katkı sağladığını belirtti. Pencap Eyaleti Başbakanı Şehbaz Şerif ile basın toplantısı düzenleyen Topbaş, İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin bilgi ve tecrübelerini Pakistan’a taşıdıklarını ve 10 milyon nüfuslu Lahor kentine metrobüs, katı atık, sinyalizasyon ile park ve bahçe düzenlemesi konularında teknik destek vereceklerini söyledi.

Başbakan Şerif, Türkiye’nin Başbakanı Erdoğan’ın eski koltuğunda oturan ve ‘ondan çok şey öğrenen Topbaş’ın kentlerine yaptığı katkılardan dolayı’ teşekkür etti. 18 milyon nüfuslu İstanbul’un sorunlarını çözmüş ve örnek bir megapol kenti haline getirmiş Büyükşehir Belediyesi’nin en de-ğerli ekiplerini ülkelerine gönderdiği için Topbaş’a minnettar olduğunu söyledi.

Albayrak sosyal medyada!

Albayrak Grubu, sosyal medyanın kitleler üzerindeki güçlü etkisinden yararlanmak, grubun ve grup şirketlerinin tanınırlığını artırmak, bilgi paylaşımlarında bulunmak ve potansiyel bir yetenek havuzu oluşturmak için sosyal medyanın çeşitli alanlarında yerini aldı. Pek çok bankacılık işlemlerinin dahi sosyal medya üzerinden gerçekleştirildiği günümüzde bu imkânı etkin kulla-nabilen kurumların büyük bir başarı elde ettiği görülmektedir. 10.000’in üzerinde çalışanı bulunan Albayrak Grubu daha etkili iletişim için sizleri Facebook sayfalarına bekliyor.

Benzer konular

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir