Tümosan’dan müthiş atak

traktor

Grup şirketlerimizden TÜMOSAN, İstanbul Sanayi Odası (ISO) tarafından ülke genelinde faaliyette bulunan sanayi kuruluşlarının bir yıllık dönemdeki performansları dikkate alınarak hazırlanan ‘Türkiye’nin En Büyük 500 Sanayi Kuruluşu’ listesinde 2010 yılında 326. sıradan devraldığı bayrağı, 2011 yılın da göstermiş olduğu üstün performans ile 185. sıraya yükseltmiştir.

Ülkemizin dizel motor ve yerli traktör üreticisi olan TÜMOSAN, özelleştirme sonrası teknolojiye ve kaliteye yapmış olduğu yatırımların geri dönüşlerini son yıllarda göstermiş olduğu başarılı çalışmalar ile almaya başlamıştır. 2011 Yılında gerçekleştirilen faaliyetlerin meyvesini ise İstanbul Sanayi Odası (ISO)listesinde 185. sırada yer alarak taçlandırmıştır.

Ürün gamında modern, estetik, konforlu ve dayanıklı traktörlere yer veren, yerel ve öz kaynaklarına güvenen, bu kaynaklara öncelik veren bir marka olarak TÜMOSAN, tüm bu hedefleri ülkemizdeki mevcut mühendislik potansiyeli ve kendi işgücü ile gerçekleştirmeyi tercih etmiş, çalışmalarını bu doğrultuda yönlendirmiştir. Grup şirketimizi ve çalışanlarını bu performanslarından dolayı tebrik eder başarılarının devamını dileriz.

Benzer konular

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir