Albayrak grubu dört markasıyla Müsiad Fuarı’nda

1752c447c

MÜSİAD’ın bu sene 15’incisini düzenleyeceği Uluslararası Fuar için geri sayım başladı. 102 ülkeden 7 bin iş adamının buluşacağı fuarın 200 bin kişiyi ağırlaması bekleniyor. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da katılacağı fuar ticaret anlaşmaları açısından büyük önem taşıyor.

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD)’nin 15’incisini düzenleyeceği Uluslararası Fuar, 26 Kasım’da İstanbul CNR Expo Center’da başlayacak. Albayrak Grubu olarak TÜMOSAN, Yeni Şafak, TVNET ve Derin Tarih markaları ile fuarda yerimizi alacağız.

Cumhurbaşkanı Erdoğan açacak

26 – 30 Kasım 2014 tarihleri arasında yapılacak fuar, 102 ülkeden gelecek 7 bini aşkın misafir iş adamıyla birlikte yaklaşık 200 bin ziyaretçiyi ağırlamaya hazırlanıyor. Fuar, 100 bin metrekare alana yayılmış 8 salonda gerçekleştirilecek.

MÜSİAD Uluslararası Fuarı ve 18’inci Uluslararası İş Forumu Kongresi (International Business Forum – IBF) 26 Kasım”da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açılacak.

Açılışta MÜSİAD Genel Başkanı Nail Olpak ve misafir ülkelerin devlet başkanlarının selamlama konuşmalarının ardından, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın konuklara hitap etmesi bekleniyor.

İslami bankacılık masaya yatırılacak

18’inci Uluslararası İş Forumu Kongresi”nin ”Paradigma Kayması: Yeni Finansal Yönelimler” başlıklı açılış oturumunda İslami bankacılık ve İslami finans trendleri konuları ele alınacak. IBF Başkanı Erol Yarar’ın konuşmasının ardından İslami Kalkınma Bankası (IDB) Başkanı Dr. Ahmed Mohammad Ali ve İslami Bankacılık Dergisi Editörü Mushtak Parker konuyla ilgili sunumlarını paylaşacak.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, MÜSİAD Fuarı’nda Tümosan’ın Maksima Serisini test etti.

Traktör ve dizel motor üretiminde 39 yıllık köklü geçmişiyle Türkiye’nin en önde gelen üreticileri arasında yer alan TÜMOSAN, 26-30 Kasım tarihleri arasında İstanbul CNR Expo Center’da bu yıl 15’incisi düzenlenen MÜSİAD Uluslararası Fuarı’nda, yenilenen Maksima ve 5200 Bahçe serilerini sergiledi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın açılışını gerçekleştirdiği fuara yaklaşık 102 ülkeden 7 bin iş adamı ve 2 bin ziyaretçi katıldı.

Standları gezen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, TÜMOSAN’ın Maksima serisini test etti. Direksiyona geçen Erdoğan, Maksima serisiyle ilgili Albayrak Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Albayrak’tan bilgi aldı.

Türkiye’de 115 HP beygir gücündeki yerli tasarım ve motora sahip traktörü ilk kez TÜMOSAN üretiyor. Maksima serisi traktörler, yakıt tasarrufu, yüksek çekiş gücü, 24 ileri 24 geri şanzımanı, sessiz, ferah ve konforlu kabini, geliştirilmiş hidrolik sistemi, elektro-hidrolik kontrol üniteleri ile birlikte yeni bir tasarım sunuyor.

Benzer konular

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir