Albayrak Holding sahaya indi

albayrak4

Her yıl yüzlerce şirketin yarıştığı Corparate Games heyecanı bu yıl 6-8 Eylül’de yapıldı. Geçen yıl iki branşta kurumsal oyunlarda yerini alan Albayrak Holding bu yıl 7 ayrı branşta 37 sporcuyla turnuvada yerini aldı.

Albayrak Holding’i temsil eden sporculular Masa tenisi, Bowling, Koşu, Yelken, Karting, Futbol ve Tenis dallarında yarışacaklar. Kurumsal Oyunlar açılış korteji Cuma akşamı, İTÜ Maslak Stadı’nda saat 19.00’da yürüyüşüyle başladı.

Dünya çapında 26 yıldır yapılan Corparate Games heyecanına Albayrak Holding 3 yıldan beri ortak oluyor. İlk yıl 1, ikinci yıl 2, bu yıl da 7 branşta mücade etti. Yelkende ilk grupta yarışlara veda eden Albayrak Holding’in sporcuları, futbolda da Armani Park’a 3-0 yenildi. Kartingde Ekrem Altunsay ikinci turda, teniste ise Fatih Teke, 4. turda elendi. Bowlingte ilk günü lider kapatan Albayrak, 2. gün güçlü rakiplerine yenildi.

Otomotiv Endüstrisinin Temeli Atılıyor

Her yıl yüzlerce şirketin yarıştığı Corparate Games heyecanı bu yıl 6-8 Eylül’de yapıldı. Geçen yıl iki branşta kurumsal oyunlarda yerini alan Albayrak Holding bu yıl 7 ayrı branşta 37 sporcuyla turnuvada yerini aldı. Albayrak Holding’i temsil eden sporculular Masa tenisi, Bowling, Koşu, Yelken, Karting, Futbol ve Tenis dallarında yarışacaklar. Kurumsal Oyunlar açılış korteji Cuma akşamı, İTÜ Maslak Stadı’nda saat 19.00’da yürüyüşüyle başladı. Dünya çapında 26 yıldır yapılan Corparate Games heyecanına Albayrak Holding 3 yıldan beri ortak oluyor. İlk yıl 1, ikinci yıl 2, bu yıl da 7 branşta mücade etti. Yelkende ilk grupta yarışlara veda eden Albayrak Holding’in sporcuları, futbolda da Armani Park’a 3-0 yenildi. Kartingde Ekrem Altunsay ikinci turda, teniste ise Fatih Teke, 4. turda elendi. Bowlingte ilk günü lider kapatan Albayrak, 2. gün güçlü rakiplerine yenildi. Ulusaldan evrensele bir marka yaratmayı hedefleyen TÜMOSAN, Ar-Ge yatırımlarına büyük önem veriyor ve Ar-Ge çalışmalarını 2004 yılından bu yana, TÜBİTAK’ın desteği ve İTÜ’nün danışmanlığında sürdürüyor. TÜMOSAN Ar-Ge Merkezi, İTÜ Teknokent’te otomotiv alanında faaliyet gösteren ilk uygulama olma özelliğini taşıyor. TÜMOSAN, araç tasarımı şemsiyesi altında sektörde kritik alt sistem olarak kabul edilen dizel motor, transmisyon, elektronik kontrol üniteleri çalışmalarına öncelik veriyor. Otomotiv ana alt sistemlerinin yerli olarak tasarım ve üretiminin gerçekleştirilmesi sonrasında dış kaynaklara bağlı olmaksızın yerli otomobil üretiminde rekabetçi ürünlerin piyasaya sunulabileceği değerlendiriliyor.

Benzer konular

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir