Tvnet’ den kısa film gönüllülerine destek

tvnet2

Günümüzde bütün dünyada “tam bağımsız ve özgür sinema”nın kalesi olarak kabul edilen kısa film sanatı, uzun metrajlı tecimsel sinemanın aksine “yüksek bütçeler”le değil, “idealist yürekler” sayesinde yoluna devam ediyor. İşte bu yüzden TV NET ekranına yaz boyunca gelecek kısa film programına “Yalnızca Yüreğim, Kameram ve Ben…” adı verildi.

TV NET’te kılavuz sinema programı “Sinevizyon”u hazırlayıp sunan, gösterime giren yeni filmlerle ilgili olarak sadık izleyicilerini zengin ayrıntılar eşliğinde bilgilendiren Gazeteci-Yazar Ali Murat Güven, şimdi de sinema sanatının bir diğer önemli dalında, “kısa film” dünyasında lider olacak yeni bir programın temellerini atıyor.

Her Cumartesi 22.10’da Tv NET’te ekrana gelen “Yalnızca Yüreğim, Kameram ve Ben…”, ülkemizde faaliyet gösteren sinema-TV okulu öğrencileri ve mezunları ile birlikte kısa film ve sinemacılıkla ilgilenen genç-yaşlı her kesimden izleyicinin hem bilgilenmek hem de yapıtlarını milyonlarla paylaşması için vazgeçilmez bir platform olacak.

Benzer konular

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir