Yeni Ufuklara…

photojpgbae0a54c

12-15 Mayıs tarihlerinde 9.kez düzenlenen İstanbul Kurumsal Oyunlar’da (Corporate Games) 17 spor branşında 165 farklı şirketi temsilen 4.800 şirket çalışanı hem sportif rekabeti yaşadı hem de keyifli bir hafta sonu geçirdi.

“Yaşam boyu spor” felsefesiyle kişilere spor bilinci verme amacını taşıyan kurumsal oyunlarda şirketlerde takım ruhu ve motivasyonu artırmak, işyerinde zindelik ve verimlilik yaratmak için her yaştan sporseveri bir araya getirmek amaçlanmaktadır.

Albayrak Grubu’nu kurumsal oyunlarda Albayrak yelken takımı temsil etmiştir.

Önümüzdeki sene yapılacak oyunlarda yelken dışında futbol branşında da oyunlara katılmak için çalışmalara şimdiden başlanmıştır.

13 Mayıs Cuma akşamı İstiklal Caddesinde binlerce katılımcının katıldığı kortej ve Taksim Gezi Parkın’da düzenlenen açılış töreni ile başlayan oyunlarda Cumartesi ve Pazar günü yelken müsabakaları yapılmıştır.

6150 SAP PLATU 25’S yelken yarışlarında birinciliği Tema Mağazacılık tema yelken takımı kazanmıştır. Dereceye giren diğer takımlar aşağıdaki gibidir;

  1. TEMA MAĞZACILIK
  2. JTI
  3. VODAFONE

Grubumuzu kurumsal oyunlarda başarıyla temsil eden yelken takımı üyelerini tebrik eder, gelecek yıllarda yapılacak yarışmalarda başarılı olabilmeleri için şimdiden iyi bir hazırlık dönemi geçirmelerini dileriz.

Benzer konular

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir