Albayrak turnuvasının şampiyonu platform güvenlik

a33d585619

Grubu çalışanları arasında düzenlenen ve grup şirketlerini bir araya getiren futbol turnuvasının 2013 ayağı tamamlandı. Nefes kesen final mücadelesi Platform Güvenlik’in Sistemli karşısında 3-1’lik galibiyeti ile sona erdi. Şampiyonluğu sahada kutlayan Platform Güvenlik, kupasını ve ödüllerini Platform Turizm yöneticisi Hamit Çelik’in elinden aldılar. Final öncesi ve sonrasında katılımcı ve misafirlere ikramlarda bulunuldu.

Geçen yıl “Albayrak Grubu 2012 Yılı Futbol Turnuvası” ismiyle düzenlenen etkinlik 4 grup, 20 takım, 240 futbolcu katılımı ile gerçekleştirilmişti. Centilmenlik ve fair play ruhunu yansıtan mücadeleler sonrasında turnuvayı Platform (Genel Müdürlük) şampiyon olarak tamamlamıştı. 4 grupta 18 takımın mücadele ettiği “Albayrak Grubu 2013 Yılı Futbol Turnuvası” bu sene öneriler doğrultusunda statü olarak dünya kupası usulü olarak oynandı. Takımlar ilk önce kura ile belirlenen gruplarında mücadele etti. İlk ikiye kalan takımlar bir üst tura yükselerek tek maçlık elemeler halinde devam etti.

Albayrak Grubu Kurumsal İletişim Müdürü Yavuz Yaman, grup şirketleri arasındaki iletişimi artırma-yı amaçlayan turnuvanın gördüğü ilgiden mutlu olduklarını ifade ederek şunları söyledi: “Centilmence geçen müsabakalar için turnuva başından sonuna kadar tüm katılımcılara gösterdikleri özveriden dolayı teşekkür ediyoruz. 2014 Albayrak Futbol Turnuvası’nda tüm katılımcıları aramızda görmek-ten mutluluk duyacağımızı belirtmek isteriz.”

Benzer konular

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir